עורך דין לענייני עירייה
המס המרכזי המרכיב את עיקר ההכנסות של הרשות המקומית הוא הארנונה. זהו מס שמוטל על בתי אב ועל עסקים ללא קשר ישיר לשירותים שהעירייה מחויבת לספק. לא פעם החיוב הוא מעמסה כבדה שיש לעמוד בה והעירייה לא חפה מטעויות. התמודדות מול העירייה בעייני ארנונה מחייבת התייעצות עם עו"ד לענייני עירייה
בדיקה מדוקדקת של גודל הנכס לחיוב הארנונה- שלב ראשון בבדיקת החוב
אנשים פרטיים וגם בעלי עסקים, כגון מפעלים, חברות, משרדים, מסעדות ועוד, שמשלמים לא מעט מסי ארנונה, צריכים לדעת כי במידה והחיוב חורג ומופרז יש להם כתובת אליה יוכלו לפנות - עורך דין לענייני עירייה. הוא אשר יוכל לבדוק האם העסק מחויב בתעריף הנכון ובהתאם לשטח הנכס. הוא גם יוכל להגיש בקשה למחיקת חוב במקרים בהם מתקיימים התנאים לכך, ידרוש הנחה על דירה סגורה או הנחת נזקק.
עו"ד מימון פאר- מומחה בענייני עירייה ורשויות מקומיות
בכדי להגיש תביעה נגד עירייה או רשות מקומית, יש לפנות אל עורך דין לענייני עירייה, אשר יוודא, כי אכן קיימת טעות בחיוב מסי העירייה שנגבו מכם, ואשר מקימים עילה לתביעה. ניתן גם להיעזר בעורך דין לענייני עירייה כאשר יש עילה לנזקי גוף שנבעו כתוצאה מרשלנות של העירייה. עו"ד מימון פאר, ששירת בעיריות שונות במהלך 20 השנים האחרונות, מכיר היטב את המערכות העירוניות ולו ניסיון רב בעמידה מול מערכות אלו. בין התפקידים שמילא עו"ד פאר ניתן למנות את היותו חבר מועצת העיר קריית ביאליק לשעבר,  יו"ר הוועדה לביקורת בעירייה, יו"ר וועדת חינוך בעירייה, עוזר ודובר אישי של ראש עיריית קריית ביאליק, מנהל מחלקת דוברות וקשרי חוץ של עיריית מעלות תרשיחא ועוד.