פגעו בזכויותיכם במקום העבודה? פנו אל עורך דין דיני עבודה מימון פאר

 

ישנן זכויות שונות לעובדים בישראל כאשר חלקן, אינן ניתנות לוויתור גם אם העובד עצמו הסכים לכך. גם אם העובד חתם על חוזה, אשר יש בו סעיפים שפוגעים בזכויותיו, הסכם זה אינו תקף. אם גם אתם נפגעתם או אתם סבורים כי זכויותיכם נפגעו, כדאי מאוד לפנות אל  עורך דין זכויות עובדים כאשר יבחן את הנושא ויוכל לכוון אתכם נכון לגבי דרישת הפיצויים המגיעים לכם. ישנן סוגיות רבות בנושא של יחסי עובד מעביד, זכויות עובדים ועוד, יש לבחון כל מקרה לגופו, כך שתוכלו לדעת מה הסיכוי שלכם, כאשר תגישו תביעה נגד המעסיק בביה"ד לענייני עבודה באזורכם.

לא רק יחסי עובד מעביד עשויות להיות גורם לתביעה משפטית, כי אם גם הטרדה מינית בעבודה עשויה להוות בהחלט עילה לתביעה. ישנם מקרים שבהם המעסיקים היו המטרידנים. החוק, מגן על זכויות העובדים מפני התנהגות בלתי הולמת ופוגענית, מה שמאפשר אכיפה הן במישור האזרחי והן במישור הפלילי. הבעיה היא שרוב העובדים נמנעים מלהתלונן, שמא יפגעו בפרנסתם. יש למצות את זכויותיכם, על מנת שמקרים אלה  לא ישנו ועובדים אחרים לא ייפגעו ולכן יפה שעה אחת קודם.

עוד לדיני עבודה מימון פאר בעל מוניטין ואוטוריטה בתחום.jpg

 

פנייה אל עורך דין דיני עבודה תמצה את זכויותיכם

ממש כשם שבכל תחום מסוים אנו פונים אל עוה"ד הנכון שמתמחה בתחומו, כך גם, יש לפנות אל עורך דין דיני עבודה, על מנת שתוכלו למצות את זכויותיכם ולהגן על הפיצוי המגיע לכם, אם בשל הטרדה מינית, אי תשלום פיצויים כמקובל בחוק, הלנת שכר, התנהגות פוגענית של מנהל לעובדים, ניצול עובדים ועוד. אחד מהנושאים הנפוצים יותר של זכויות העובדים ותביעות רבות שהיו סביב נושא זה, הינו נושא הפיצויים. גם כאשר עובד עוזב את עבודתו או שהעזיבו אותו, הוא חייב בזכות שימוע.

בתביעות רבות שהיו בביה"ד הארציים לעבודה, היו מקרים רבים שבהם השופט פסק על פיצויים מוגדלים היות ולא התקיים שימוע של העובד מול המעסיק מה שהוא כמובן בניגוד לחוק. מדובר העל שימוע לפני פיטורין, כך שניתן יהיה לשמוע את טענות העובד והעובד ישמע את טענותיו של המעביד, לפני שיגיע למסקנת הפיטורין. יש להתייעץ עם עורך דין זכויות עובדים כך שתוכלו להבין מה ההשלכות של הליך לא חוקי בנושאים השונים הקשורים אל דיני עבודה.

 

איך לבחור עורך דין דיני עבודה שישרת את זכויותיכם בחוק?

ממש כשם שאנו בוחרים כל בעל מקצוע, גם בתחום דיני העבודה, יש למצוא עורך דין דיני עבודה שיש עליו המלצות, מוניטין ושנים של ניסיון והצלחות בתביעות שייצג את לקוחותיו הרבים. על מנת להצליח בבחירה, מומלץ למצוא עורך דין שמתמחה במיוחד בתחום זה, מה שיקנה לכם סיכויי הצלחה גדולים יותר, באמצעות עו"ד הבקיא במיוחד בתחום דיני העבודה  וייצג עובדים רבים במשפטים מסוגים שונים הקשורים לזכויות עובדים. עורכי דין העוסקים בדין האזרחי, עשויים לעסוק בנושאים נוספים או שמחזיקים משרד עו"ד שיש בו צוות של עורכי דין העוסקים גם בדיני מקרקעין כגון ייצוג דיירים בתמ"א 38, כאשר תחום זה הולך ותופס תאוצה בכל הקשור אל התחדשות עירונית בערים המרכזיות בארץ. כאשר מדובר על משרד העוסק בייצוג משפט אזרחי או בנושאים שונים ומורכבים כגון רשויות מקומיות, ניתן למצוא במשרד עורכי הדין את מי שבקיא בתחום, כאשר יש לבצע השגה בארנונה לדיירים שהבניין שלהם נמצא בפרויקט של התחדשות עירונית {תמ"א 38}.

 

תפקידיהם השונים של עורכי דין בתחום האזרחי והמנהלי

גם עורכי דין בתחומים מורכבים יותר כמו למשל עורך דין שמעניק שירות כגון ייעוץ משפטי למועמדים בבחירות חייב להיות עורך דין מנוסה, כאשר הגדרת הניסיון שלו היא בתקופה של 5 שנים ומעלה. ישנן מועצות מקומיות אשר שוכרות עורך דין חיצוני שיענה על הגדרות אלה ושהוא יענה על הקריטריונים לתפקיד מורכב זה אשר דורש התמחות בייצוג עיריות ומועצות מקומיות, השתתפות בוועדות ופיקוח על מהלך הבחירות לראשות העירייה. עוה"ד המתמחה שנים בתחום זה ובתחום התחדשות עירונית {תמ"א 38} הינו עו"ד מימון פאר, אשר עסק בשני העשורים האחרונים בתפקידים בחירים בעיריות שונות בצפון ושימש ליועץ ראש העיר של קריית ביאליק, שימש בתפקיד בכיר בייעוץ המשפטי לראש עיריית קריית ים וכן, היה בתפקיד בכיר בעיריית מעלות תרשישא.

עוה"ד פאר, הינו מרצה בכיר בתכנית הכשרה של השלטון המקומי בישראל בכמה תחומים כגון: ביקורת ציבורית ברשויות מקומיות, דוברות יחסי ציבור ומערכת התקשורת בישראל, משפט עבודה פרטי, משפט עבודה קיבוצי, סוגיות במשפט הישראלי. עוה"ד פאר שימש כשליח ישראל לקהילה היהודית בפיטס בורג בפנסילבניה ארה"ב ועסק שם בהסברה ישראלית בקרב ציבור יהודי ולא יהודי, למד באוניברסיטתCMU , הופיע בכנסיות השונות בעיר ואף קידם תכניות חינוך ותרבות בקהילה היהודית. ניתן לקבל ייעוץ מקצועי בתחומים כגון: מקרקעין תוך התמחותו של עוה"ד בפרויקטים נדל"ן מורכבים כגון תמ"א 38, ייעוץ וייצוג בנושא דיני עבודה, השגות בארנונה ועוד.